Ostatnie produkcje… nie tylko paskowe

 

_MG_7583_HDR2017 okazał się być bardzo pracowitym stąd też mała aktywność wpisów skórzanych. Jeszcze w 2016 roku wraz z ekipą portalu zegarkowego Ch24 (www.ch24.pl) zebraliśmy się u mnie w pracowni aby stworzyć krótki reportaż z powstawania paska do zegarka. Reżyserem był Łukasz Doskocz, naczelny Ch24.pl, a za obiektywem stał znany artysta Marcin Klaban.

Efekt naszej współpracy możecie zobaczyć pod poniższym linkiem:

JAK POWSTAJE SKÓRZANY PASEK DO ZEGARKA

jfstraps_forch24_strapped1foto: Marcin Klaban

Drugim filarem współpracy z Ch24 był mój artykuł z debiutującego cyklu „Zegarki Czytelników. Skupiłem się na jednym z moich ulubionych zegarków, modelu Zenith Elite Ultra Slim”:

ZENITH ELITE ULTRA SLIM

_MG_9832_HDR

Polskie czasopisma drukowane nie mają zwykle po drodze z tematyką zegarkową, dlatego też cieszę się że w pierwszym numerze kwartalnika Monogram Magazine mogłem zadebiutować jako autor artykułu o tematyce zegarkowej łączonej z ubiorem i innymi aspektami. Tekst powstał w ramach współpracy Monogram Magazine i Stowarzyszenia But w Butonierce, którego członkiem jestem od lat. Na stronie tutułowej artykułu oraz w tekście możecie zobaczyć zdjecia i paski mojego autorstwa – Eberhard oraz zabytkowa Omega.

_MG_7579_HDR_MG_7580_HDR

_MG_7582_HDR

Pracownia skórzana J.F.Szymaniak rozwija się prężnie i wpis bez zdjęć skórzanych realizacji na zamówienie byłby dosyć smutny 😉 – zatem uchylam rąbka tajemnicy, a pełny artykuł o ostatnich produkcjach już niebawem:

_MG_7609_HDR_MG_7360_HDR_MG_7632_HDR_MG_7878_HDR_MG_8557_HDR_MG_8291_HDR_MG_8339_HDR_MG_8311_HDR

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Paski i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>